Reklama

CV aktorki głosowej zdradziło protagonist(k)ę GTA 6?

Coraz częściej i głośniej mówi się o tym, że GTA 6 ma być grą dużo bardziej "grzeczną" i poprawną politycznie niż poprzednie odsłony, a w dodatku tym razem w roli głównej zobaczymy kobietę. Wpadka pewnej aktorki zdaje się to potwierdzać.

Bardzo pewny tego, że w roli głównej w nowym GTA zobaczymy kobietę, jest m.in. Jason Schreier, uznany i szanowany dziennikarz, pracujący dla Bloomberga. Bohaterka ta ma mieć latynoskie korzenie, a cała nowa gra ma być mocno inspirowana klimatami, jakie możecie kojarzyć z historii o słynnej parze okradającej banki - Bonnie i Clyde.

Latynoska aktorka gra główną rolę w GTA6?

Jego słowa zdaje się potwierdzać przypadkowo ujawniona informacja, zawarta w CV latynoskiej aktorki głosowej, Alexandry Cristiny Echavarri. Zdradziła ona między innymi, że użycza głosu głównej bohaterce nowej gry Rockstar Games. I chociaż Alexandra nie powiedziała wprost, o jaki tytuł chodzi - skojarzenia większości osób mogą być tylko jedne i padać na nowe GTA.

Reklama

Wiadomość ta wydaje się być tym bardziej wiarygodna, że przecież jakiś czas temu Rockstar odsunął wszystkie realizowane do tej pory pomysły na drugi plan, by skupić wszystkie swoje zasoby na nowej odsłonie sztandarowej serii studia. Alexandra co prawda wkrótce po odkryciu zamieszania, jakie wywołała, zmodyfikowała swoje CV, usuwając z niego nazwę Rockstar Games, ale nadal są w nim odniesienia do nowej gry Take Two, które przecież było i jest wydawcą serii.

To wszystko nadal tylko domysły

Na chwilę obecną Rockstar bardzo oszczędne operuje informacjami. Jedyne co wiadomo na pewno, to to, że nowe GTA powstaje. Cała reszta informacji - rzekomy moment premiery, potencjalne zwiastuny czy inne informacje dotyczące fabuły - to już tylko i wyłącznie domysły, bazujące na pogłoskach i przeciekach, taki jak powyższy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy