Reklama

Crash Bandicoot może pojawić się na The Game Awards 2022

​Geoff Keighley bardzo dobrze bawi się w ostatnich dniach na swoim Twitterze. Prowadzący The Game Awards 2022 puszcza oczko do fanów i sugeruje, że na tegorocznej gali może spotkać się z Crashem Bandicootem.

The Game Awards 2022, jedno z najważniejszych wydarzeń gamingowych tego roku, zbliża się wielkimi krokami. Gala odbędzie się już dzisiejszej nocy i podobnie jak w poprzednich latach, oprócz rozdania statuetek zobaczymy również dziesiątki nadchodzących gier.

Organizator gali Geoff Keighley ponownie wykorzystuje ekscytację graczy i przez ostatnie dni wzbudza różne plotki w branży. Niedawno udostępniał potencjalny teaser Death Stranding Hideo Kojimy, sugerując, że gra może pojawić się na The Game Awards 2022. Teraz podobny los spotkał Crasha Bandicoota.

Reklama

Oficjalny profil gry wrzucił krótki post z pytaniem, co wszyscy robią następnego dnia. Już to pytanie było bardzo sugestywne. Jeszcze lepiej zrozumieliśmy tę subtelną aluzję, kiedy Keighley na powyższy post odpowiedział, że prowadzi galę The Game Awards 2022.

Powyższa sytuacja przypomina również o pudełkach z pizzą rozsyłanych w październiku przez Activision i Toys for Boys. Na spreparowanym przez wydawcę rachunku widniała kwota "12.08 dol." wskazująca na datę 8 grudnia, dzień gali The Game Awards. Wiele wskazuje na to, że Activision szykuje dla fanów Crasha oficjalną prezentację Wumpa League.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Game Awards 2022 | Crash Bandicoot

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy