Co łączy Eda Sheerana z Pokemonami? Więcej niż wam się wydaje!

​Zapowiadana w pierwszej połowie roku współpraca Eda Sheerana oraz Pokemonów właśnie przybiera swoją ostateczną formę, a jej wynik zobaczymy w przyszłym tygodniu.

Gracze, a przede wszystkim fani Pokemonów, będą mieli kolejną okazję by zobaczyć co powstanie gdy połączy się światy tych pociesznych stworzeń oraz popularnego muzyka, Eda Sheerana. Nie jest to pierwsza sytuacja, gdy powstaje taki specyficzny crossover - w zeszłym roku muzyk brał udział w specjalnym wydarzeniu w Pokemon Go.

Tym razem efekt współpracy będzie zdecydowanie należał do świata reprezentowanego przez muzyka. Sheeran potwierdził na Twitterze, że niedługo wypuści nowy utwór, zatytułowany Celestial.

Reklama

Pojawi się on 29 września i powstaje właśnie we współpracy z marką Pokemon. Uważni obserwatorzy muzyka mogą już kojarzyć tę piosenkę z nagrania w serwisie TikTok, gdzie Sheeran występuje otoczony, jak sam napisał, “tylko połową swojej kolekcji" pluszowych Pokemonów.

Współpracę widać też na okładce singla - przedstawia ona Eda z Pikachu na ramieniu. Nie jest jeszcze do końca jasne jaka jest pełna rola Pokemonów w tym projekcie, ale fani podejrzewają, że najbardziej prawdopodobne jest, że Pokemony wystąpią w oficjalnym teledysku do nowego utworu muzyka.

Wydanie singla zbiega się z premierą całego nowego albumu muzyka, zatytułowanego “=", który był już również zapowiadany w trakcie wydarzenia w Pokemon Go, o którym pisałem wcześniej.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pokemon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy