Reklama

Ciri jako wiedźminka na nowych zdjęciach z planu 2. sezonu Wiedźmina od Netflixa

​Ekipa odpowiedzialna za serial Wiedźmin od Netflixa jakiś czas temu wróciła na plan po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, z kolei w internecie opublikowano zdjęcia z planu przedstawiające Ciri.

Prace na planie drugiego sezonu Wiedźmina od Netfixa ruszyły pełną parą po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, a do sieci trafiły zdjęcia z planu prezentujące Ciri jako wiedźminkę. Redanian Intelligence udostępniło fotografie, które wykonano 1 października w Arborfield Studios - zdjęcia można obejrzeć na tej stronie.

Widzimy na nich aktorkę Freye Allan ubraną w kostium, którym najpewniej jest właśnie strój wiedźmiński (zostaje on jej podarowany podczas treningu w Kaer Morhen). Obok Ciri widzimy jeszcze dwie kobiety: jedną wysoką i popielatą blondynkę, najprawdopodobniej sławną elfkę, a drugą rudą.

Reklama

Ciężko ocenić kim są te postacie, aczkolwiek serwis Redanian Intelligence wskazuje, że jedna z nich to legendarna czarodziejka i przodek Lwiątka z Cintry, Lara Dorren. Jeśli chodzi o tożsamość drugiej kobiety, to tutaj wskazuje się na Cerro, królową Redanii, która adoptowała córkę Lary Dorren, Riannon. Oczywiście są to jedynie medialne spekulacje i nie muszą mieć pokrycia w rzeczywistości. Jeśli jednak są one prawdziwe, to najpewniej mamy do czynienia z retrospekcją.

Warto wspomnieć, że zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina potrwają do przyszłego roku i prace nad nowymi odcinkami pochłoną znaczną jego część (prace na planie powinny zakończyć się w lutym 2021 roku).

W ubiegłym miesiącu odbyły się z kolei zdjęcia do walki w słynnej twierdzy wiedźminów ze szkoły cechu Wilka, ale nie wiemy, z kim dokładnie łowcy potworów zmierzą się w tej potyczce. Najpewniej w tych scenach nie zabraknie Vesemira czy Lamberta, tego pierwszego zagra, co już wiemy, Kim Bodnia.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy