Ciekawa gra do odebrania za darmo na Steamie. Coś dla miłośników kolei

Na Steamie pojawiła się bardzo ciekawa oferta. Macie dokładnie kilka dni na odebranie gry "TGV Voyages Train Simulator". Miłośnicy pociągów nie powinni narzekać. Dodanie kolejnego symulatora kolei jest bowiem na wyciągnięcie ręki.

Darmowe gry, to w ostatnim czasie zjawisko, które z całą pewnością raduje graczy. W serwisie Epic Games powszechne rozdawnictwo rozmaitych produkcji gamingowych zapisane jest niemal w DNA. W tym miejscu warto wspomnieć, że jeszcze do 1 czerwca możecie odebrać w popularnym Epicu grę Fallout: New Vegas w wersji Ultimate Edition.

Steam również nie próżnuje. W popularnym sklepie od Valve zagościła intrygująca oferta. Możecie całkowicie bezpłatnie odebrać grę TGV Voyages Train Simulator. Warto się jednak pospieszyć, bowiem w tym przypadku macie na to czas dokładnie do 2 czerwca (godz. 19:00).

Reklama

TGV Voyages Train Simulator pojawiło się na rynku w 2016 roku. Pierwotnie tytuł miał debiutować jako DLC do kultowej już serii Train Simulator. Plany twórców z Dovetail Games nieco się jednak zmieniły i rzeczona produkcja trafiła na sklepowe półki jako całkowicie odrębna gra.

Nie da się ukryć, iż rzeczona produkcja jest kierowana głównie do miłośników kolei. Tym razem symulator pozwoli nam lepiej zapoznać się ze słynnym francuskim TGV osiągającym niesamowite, niebotyczne wręcz prędkości. Jak możemy wyczytać w opisie, gra zaoferuje trasę LGV o długości 105 km, zapierającą dech w piersiach scenerię południowej Francji okraszoną licznymi wiaduktami i tunelami oraz kompatybilność z trybem Szybkiej Jazdy.

Jesteście gotowi na ekscytującą przygodę z superszybkimi pociągami?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy