Reklama

Chcesz kupić bilety wcześniejszego wstępu na IEM Katowice 2017? To już ostatnia szansa

​Do światowych finałów Intel Extreme Masters w Katowicach pozostało już niewiele czasu. 17 stycznia, o godzinie 16:00 pojawi się ostatnia szansa na kupno biletów wcześniejszego wstępu. Bilety będą dostępne za pośrednictwem portalu ticketpro.pl.

W tym roku Intel Extreme Masters w Katowicach po raz pierwszy potrwa dwa weekendy: 25-26 lutego w Spodku toczyć się będą finały turnieju League of Legends, w którym o 150 000 dolarów rywalizować będzie osiem zespołów z całego świata. Rozgrywki w stolicy województwa śląskiego rozpoczną się 22-23 lutego od fazy grupowej, która odbędzie się bez udziału publiczności. W samym Spodku (25 i 26 lutego) zobaczymy najważniejsze pojedynki - mecze decydujące o awansie do fazy pucharowej, a także półfinały i wielki finał, który wyłoni mistrza 11. sezonu Intel Extreme Masters.

Reklama

Tydzień później na wielkiej scenie zaprezentują się najlepsi gracze Counter-Strike: Global Offensive i StarCraft II. Już 3 - 5 marca w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym pojawią się światowe gwiazdy. Towarzyszyć im będą targi IEM Expo, na których znajdą się stoiska największych marek z branży IT, gier i przemysłu rozrywkowego. Wstęp na oba weekendy Intel Extreme Masters w Katowicach jest darmowy, ale prowadzona jest sprzedaż biletów, które umożliwiają m.in. wcześniejsze wejście i pozyskanie innych korzyści (np. pakietów gadżetów gamingowych).

Ostatnia tura dystrybucji biletów prowadzona będzie od 17 stycznia od godz. 16:00 poprzez ticketpro.pl i stacjonarne punkty, których lista dostępna jest pod tym adresem. W sprzedaży pojawią się wszystkie rodzaje biletów:

  • Bilety jednodniowe - 25 lub 26 lutego - 49 zł
  • Bilety dwudniowe - 25-26 lutego - 79 zł
  • Karnety premium League of Legends - 25 i 26 lutego - 375 zł
  • Bilety jednodniowe - 3, 4 lub 5 marca - 60 zł
  • Bilety trzydniowe - 3-5 marca - 150 zł
  • Karnety premium CS:GO i StarCraft II - 3-5 marca - 500 zł
  • God Mode - 3-5 marca - 4000 zł

Sprzedaż prowadzona będzie pod tym adresem.

Już dziś możesz wesprzeć WOŚP! Czekamy na Ciebie na pomagam.interia.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama