Reklama

Car Mechanic Simulator 2021 oficjalnie zapowiedziany

​Polske studio PlayWay zaprezentowało kolejną odsłonę popularnej serii, w której wcielamy się w mechanika samochodowego.

Car Mechanic Simulator dowiódł, że nie trzeba wcale wielkich budżetów ani rewolucyjnych pomysłów, aby zdobyć grono wiernych i oddanych graczy. Okazało się, że jest na świecie sporo osób, które marzyły o tym, by pobawić się w mechanika samochodowego, nie wychodząc z domu.

Produkcja studia PlayWay to marzenie spełnia. Jeszcze w tym roku zagramy w jej najnowszą odsłonę. Polska spółka poinformowała, że rzeszowskie studio Red Dot Games pracuje już nad grą, która najpierw trafi do sprzedaży w wersji na pecety, a w późniejszym terminie także na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Reklama

O dokładniejszej dacie wydania poinformują jednak dopiero za jakiś czas. Car Mechanic Simulator 2021 to 72 nowe modele samochodów, przy których będziemy mogli podłubać. Zamontujemy w nich w sumie przeszło 4 tys. podzespołów - od najdrobniejszych (jak przewody czy klocki hamulcowe) aż do największych (jak silnik czy układ napędowy).

W grze pojawi się także sekcja do pracy położona pod wiatą, możliwość mycia samochodów oraz jeżdżenia nimi na nowych trasach.

Red Dot Games przygotowało już wersję demonstracyjną, którą można pobrać z platformy Steam. Z okazji oficjalnej zapowiedzi opracowano też zwiastun prezentujący fragmenty rozgrywki:
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje