Capcom zapowiedział wydarzenie dla fanów Monster Hunter Rise: Sunbreak

Równo za tydzień odbędzie się specjalne wydarzenie dla graczy Monster Hunter Rise. Capcom szykuje się na kilka długo wyczekiwanych zapowiedzi.

Równo za tydzień odbędzie się specjalne wydarzenie dla graczy Monster Hunter Rise. Capcom szykuje się na kilka długo wyczekiwanych zapowiedzi.

Monster Hunter Rise podąża bardzo specyficzną ścieżką rozwoju, do której niektórzy fani serii zdążyli się już przyzwyczaić. Gra najpierw pojawiła się na Nintendo Switchu, potem zawitała na PC i dopiero niedawno trafiła na konsole Xbox oraz PlayStation.

Reklama

Podczas gdy konsolowi gracze Monster Huntera szykują się na debiut ekspansji Sunbreak 28 kwietnia 2023 roku, na Nintendo Switchu i PC Rise nie przestaje się rozwijać. Wielkimi krokami do gry zbliża się Title Update 5, a datę jego premiery powinniśmy poznać podczas zapowiedzianego właśnie wydarzenia.

Już w środę, 19 kwietnia o godzinie 16:00 odbędzie się cyfrowy event zorganizowany przez Capcom. Na kanale YouTube Monster Huntera, gdzie będzie można obejrzeć transmisję, pojawił się krótki zwiastun zapowiadający to wydarzenie.

Najważniejszym elementem eventu powinien być Title Update 5, który ma przynieść graczom Monster Hunter Rise kolejnego Elder Dragona. Capcom bez wątpienia poruszy również kwestię premiery Sunbreak na Xboxach oraz PlayStation.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy