​Call of Duty: Vanguard. Darmowy dostęp do gry na tydzień. Jak zdobyć?

Od 20 do 26 lipca deweloperzy gry Call of Duty: Vanguard zdecydowali się na udostępnienie jej wszystkim chętnym, którzy za darmo chcą przetestować ostatnie dzieło wojenne z kultowej serii Call of Duty.

Darmowe granie z Call of Duty: Vanguard. Wskakujcie na pole bitwy

Na serwery dołączyć mogą wszyscy, a oferta obejmuje posiadaczy PC, PlayStation 4, PlayStation 5, jak również tych grających na Xboksach. Darmowy dostęp zakończy się o 26 lipca o godzinie 17:00 polskiego czasu. 

Do przetestowania twórcy oddają 20 map, w tym nowość USS Texas 1945. Ponadto w grze zagościły nowe tryby, których również będzie można doświadczyć. Bluepring Gun Game to imprezowy tryb oparty na rotacji broni. Jeśli wyeliminujemy gracza, to otrzymamy inną broń do walki. Shi No Numa to z kolei - jak przedstawiają sami deweloperzy - Bagno Śmierci. Tryb oparty jest o przeciwstawianie się hordom zombiaków, z którymi przyjdzie nam się ścierać.

Reklama

Call of Duty: Vanguard to osiemnaste wydanie z serii Call of Duty, powstałe w wyniku współpracy Activision z producentem Sledgehammer Games. Gra swój oficjalny debiut zaliczyła w listopadzie 2021 roku. Od samego początku tytuł nie cieszył się jednak dużą popularnością i spotkał się z niemałą krytyką ze strony graczy.

W przeszłości Activision decydowało się już kilkukrotnie na udostępnienie darmowego dostępu do tej gry. Po raz pierwszy miało to miejsce jeszcze w listopadzie ubiegłego roku, kilkanaście dni po premierze tytułu. Następne takie oferty pojawiały się kolejno w grudniu, na przełomie marca i kwietnia oraz w połowie maja.

Być może tym manewrem deweloperzy chcą sukcesywnie przypominać o istnieniu serii Call of Duty. Zapomnieć nie możemy również o tym, że na horyzoncie jawi się Modern Warfare II, co do którego oczekiwania są naprawdę ogromne. Nadchodzący tytuł, jak mówi się w kuluarach, ma być zmazaniem plamy po dosyć średnio udanym Vanguardzie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Vanguard | Activision

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy