Budżet Grand Theft Auto VI przekroczył już 2 miliardy dolarów?

Hakerzy nie próżnują. Po ostatnim przecieku gameplayu po sieci krążą kolejne informacje, które sugerują, że przez ostatnie osiem lat na Grand Theft Auto 6 wydano ponad 2 miliardy dolarów.

GTA V jest bez wątpienia jedną z największych gier wszech czasów. Kampania zapewniła oczywiście graczom sporo frajdy, ale największym sukcesem okazał się po wielu latach fakt, że gra nie przestawała zyskiwać na popularności.

Już GTA Online przyniosło produkcji wiele rozgłosu. Regularne aktualizacje dostarczały graczom mnóstwo rozrywki. Pojawiały się ogromne, wymagające taktycznego podejścia napady, coraz więcej pojazdów i setki sposobów na wydanie swoich ciężko zarobionych pieniędzy. Co więcej, na bazie GTA Online powstało również słynne RP, które wciąż ma wielu fanów na Twitchu i niejednokrotnie święciło już triumfy na największych platformach streamingowych.

Reklama

Oczekiwania względem Grand Theft Auto VI są bez wątpienia ogromne. Ciekawość graczy zaspokoił ostatnio przeciek, który pokazał społeczności spory fragment rozgrywki. Oglądaliśmy dziesiątki klipów, mechanik i pierwszych zmian, jakie można było zaobserwować względem GTA V. Rockstar krótko zaadresował ten temat, zapewnił, że po przeciekach proces produkcji dalej trwa w najlepsze i wydawało się, że jest to koniec informacji na temat szóstki.

Tydzień później światło dzienne ujrzały jednak nowe szczegóły. Tym razem nie chodzi jednak już o gameplay, tylko o informacje dotyczące gry. Według doniesień jednego z hakerów prace nad Grad Theft Auto VI trwają od 2014 roku i budżet przekroczył już 2 miliardy dolarów. Dla porównania budżet GTA V wynosił 265 milionów, a 815 milionów udało się zarobić już w ciągu pierwszych 24 godzin od premiery.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rockstar Games | GTA 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy