Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Broken: Twórcy Diablo zgotują graczom horror

Chodzi oczywiście o grę utrzymaną w klimatach grozy.

Wśród inspiracji wymieniają The Last of Us, Half-Life'a i serię The Walking Dead. Broken od Kollide Entertainment ma być trzeciosobową przygodówką, w której wcielimy się w Logana Kyle'a z Navy Seals, którego oddział zostaje wysłany do małej wioski w Kabulu, gdzie "dzieje się coś złego".

Reklama

To "coś złego" będzie najpewniej związane z projektem, jaki kilka lat wcześniej podjęła w Afganistanie grupa ekstrermistów. Ich wysiłek zaowocował powstaniem broni biologicznej zmieniającej ludzi w... (i tu pada nazwa typu "zombie", "klikacze", "pożeracze ciał"). Akcja będzie osadzona w niedalekiej przyszłości (konkretniej: w 2021).

Tytuł zostanie podzielony na sześć odcinków i początkowo ukaże się na pecetach i Makach, a później być może także na PS4 i XBO (finalnie zmierza na platformy mobilne). By tak się jednak stało, musicie wesprzeć kickstarterową zbiórkę (pod tym adresem). Na razie sytuacja nie przedstawia się różowo (gdy to piszę, gra ma na koncie niespełna 5 tys. dolarów. A potrzeba jej 275 tys.).

Ciekawe również, że informacja o blizzardowej proweniencji autorów pojawia się tylko raz, po czym temat zostaje zarzucony. Uwrażliwiamy, że równie dobrze mogą to być doświadczeni projektanci, jak i osoby, które o "Zamieć" zaledwie się otarły.

Dowiedz się więcej na temat: Broken

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje