Reklama

Blizzard ujawni w lutym kolejną klasę postaci w Diablo 4?

​Diablo 4 pozostaje jedną z najbardziej oczekiwanych premier "przyszłości", udanie łącząc - jak się wydaje - najlepsze elementy Diablo 2 oraz 3. Na razie znamy trzy dostępne klasy postaci: barbarzyńcę, czarodziejkę i druida. Wszystko wskazuje na to, że kolejny archetyp poznamy w lutym.

Twórcy opublikowali bowiem kolejny artykuł z cyklu "Piekielnych Kwartalników", w których opisują różne elementy produkcji i zbierają opinie graczy. Najnowszy tekst koncentruje się na systemie przedmiotów, ale jest też właśnie wzmianka o przyszłorocznej imprezie Blizzcon, właśnie w lutym.

"Kolejną porcję nowości prosto z Diablo 4 zaprezentujemy na żywo podczas konwentu BlizzConline. Czytaliśmy w sieci spekulacje graczy na ten temat i pragniemy was zapewnić, że będą to w rzeczy samej doniosłe wieści" - czytamy w artykule napisanym przez reżysera gry, Luisa Barrigę.

Reklama

"Nie chcemy psuć wam niespodzianki, ale możemy uchylić nieco rąbka tajemnicy: chodzi między innymi o nową wersję sceny przy ognisku, którą zobaczyliście na ostatnim BlizzConie" - napisano dalej. Tymczasem scena przy ognisku to właśnie ekran wyboru postaci, więc zagadka jest prosta.

Jak informowano we wrześniu, kreatywnie nazwana impreza BlizzConline odbędzie się w lutym. Sama nazwa sugeruje, z czym mamy do czynienia - pokazami nowości i zapowiedziami, ale tylko przez internet. Po anulowaniu tegorocznego E3 i cyfrowym Gamescomie nie będzie to coś zaskakującego.

Dokładna data imprezy to 19 - 20 lutego, a organizatorzy planują "przenieść ducha BlizzConu do imprezy w całkowicie cyfrowej formie". Dlatego też nie zabraknie między innymi prezentacji dokonań społeczności. Nie zabraknie też konkursów dla cosplayerów i artystów - zgłoszenia są już dostępne.

Poza tym nie znamy zbyt wielu szczegółów, ponieważ do lutego zostało jeszcze sporo czasu. "Przed nami nadal sporo planowania i minie nieco czasu, zanim będziemy gotowi podzielić się detalami" - napisano w ogłoszeniu. Można jednak oczekiwać, że nie zabraknie właśnie Diablo 4 i Overwatch 2.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje