BioWare pyta fanów o to, czego oczekują od przyszłych projektów Mass Effect

​Czyżby studio zupełnie straciło wiarę w swoje wyczucie rynku? A może obawia się kolejnej wtopy? Trudno powiedzieć, ale tym razem chce zrzucić nieco odpowiedzialności na graczy.

Wszyscy fani serii Mass Effect z pewnością dobrze wiedzą, że wczoraj wypadało ich coroczne święto, a mianowicie N7. I choć w ostatnich latach, i po średnio przyjętej ostatniej odsłonie, sporo straciło ono na znaczeniu, to wielu graczy z nadzieję wypatrywało zapowiedzi nowej części, bo jak wiadomo nadzieja umiera ostatnia. Niestety, jeśli nawet BioWare ma w planach kolejnego Mass Effecta, to wszystko wskazuje na to, że prace nad nim jeszcze nie ruszyły albo są na bardzo wczesnym etapie.

Warto jednak pamiętać, że zapowiedź każdej kolejnej produkcji od tego studia jest o tyle zaskakująca, że przecież to miało być na granicy zamknięcia - szczególnie po niezbyt udanym Anthem, które miało być dla dewelopera swoistym być albo nie być. Najwyraźniej tak się jednak nie stało, bo najpierw kilka dni temu doczekaliśmy się zaproszenia na zaplanowane na 4 grudnia wydarzenie Dragon 4ge Day, na którym najpewniej poznamy szczegóły 4 odsłony Dragon Age, a teraz studio pyta fanów o Mass Effecta.

Reklama

Jak możemy przeczytać na Twitterze studia: - Chcielibyśmy usłyszeć od Was, co kochacie w uniwersum Mass Effect i co chcielibyście zobaczyć w nim w przyszłości. Dołączcie do dyskusji używając hashtagu #N7Day. Menedżer generalny studia, Casey Hudson, dodał: - Dużo myślimy nad tym, co już osiągnęliśmy w uniwersum Mass Effect i o tym, gdzie chcemy udać się w następnej kolejności.

No cóż, wszystko brzmi pięknie, tyle że mniej więcej to samo słyszeliśmy podczas ubiegłorocznego N7 Day, więc jedno jest pewne - jeśli doczekamy sie 5 odsłony serii, to nie będzie to w najbliższej przyszłości.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mass Effect
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy