Bethesda: Nowa gra twórców Skyrima zapowiada się niesamowicie

Niedawno Todd Howard wraz ze swoją ekipą zakończył przygodę ze Skyrimem i rozpoczął prace nad nowym projektem. Jakim?

Tego nie wiadomo, ale wygląda on "niesamowicie" - tak przynajmniej twierdzi jeden z przedstawicieli Bethesdy. Pete Hines, starszy wiceprezes ds. marketingu Bethesdy, w rozmowie z OXM zdradził, że nowa gra twórców Skyrima prezentuje się świetnie.

"ZeniMax Online zajmuje się MMO. Pracują obecnie nad The Elder Scrolls Online, które nie jest powiązane z "singlową" serią. Z kolei Todd Howard zdobył prawo stworzenia czegokolwiek do diabła tylko chce. Nikt nie ma prawa mu się sprzeciwić i dyktować, co ma robić. Śmiejecie się z tego, bo wiecie, że to prawda. Może zrobić co tylko chce. Wraz ze swoim zespołem posuwają się naprzód w pracach nad własnym projektem i tym, co chcą zrobić dalej" - mówi Hines.

"Widziałem już tę grę i wygląda naprawdę niesamowicie, ale warto zaznaczyć, że jeśli ktoś myśli, że o tej produkcji zaczniemy szczegółowo mówić wkrótce, najwyraźniej nie zna procesu powstawania gier. Dajcie tym chłopakom czas: nigdy nie oczekujcie ich projektu i bądźcie zaskoczeni na krótko przed premierą" - dodaje Hines.

Nie ma powodu, by mu nie wierzyć - podobną strategię zastosowano w przypadku Skyrima, ktory choć powstawał przez wiele lat, zapowiedziany został dopiero na niecały rok przed debiutem. Pytanie tylko, o jaką grę może chodzić. Fallout 4?