Beta Overwatcha 2 dobiegła końca. Czekamy na premierę pełnej wersji gry

Beta testy Overwatcha 2 przebiegły najwyraźniej zgodnie z planem i deweloperzy dostali feedback, którego potrzebowali. Blizzard oficjalnie poinformował zakończenie bety i powiedział, że więcej nie będzie żadnych testów.

Wczoraj informowaliśmy Was o tym, że do niektórych graczy Overwatcha 2 rozesłano ankietę w sprawie cen przedmiotów kosmetycznych w sklepie. Blizzard próbuje dowiedzieć się, ile fani są gotowi zapłacić za skiny mityczne, legendarne, zawieszki do broni czy spreje. Montyzacja wygląda jednak na jedną z ostatnich rzeczy, które mają do rozwiązania twórcy.

Blizzard oficjalnie poinformował o zakończeniu ostatniej bety. Deweloperzy będą dalej sprawdzać grę wewnętrznie w oparciu o cennych feedback, jaki dostali podczas wszystkich otwartych testów, ale nie planują już organizować więcej takich wydarzeń. Wszyscy mają być skupieni na wypuszczeniu jak najlepszego produktu 4 października.

Reklama

Do tego czasu przyjdzie graczom poczekać na pełną wersję Overwatcha 2. Już po pierwszej becie słychać było głosy, że jedynka stała się dla wielu niegrywalna i bardzo trudno wraca się do niej po doświadczeniu wszystkich zmian wprowadzonych w sequelu. Można śmiało uznać więc pierwszego Overwatcha za skończonego i poszukać raczej innego shootera, który zajmie waszą uwagę przez następne dwa miesiące.

Dla wielu graczy ta informacja może nie być zbyt ekscytująca, ale Blizzard zdaje się robić to z myślą o wypuszczeniu gotowej, pozbawionej poważnych błędów gry. W ten sposób wszyscy deweloperzy będą mogli skupić się na zaadresowaniu feedbacku fanów i dopracowaniu Overwatcha 2 do perfekcji. Sądząc po sposobie komunikacji Blizzarda, nie powinniśmy również spodziewać się żadnych opóźnień.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Overwatch 2 | Blizzard Entertainment

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy