Reklama

Bear Simulator: "Miniaturowy Skyrim". Tyle że z niedźwiedziem

Skoro od kilku tygodni serca użytkowników Steama podbija symulator kozy (tak, tak...), to nic mnie już nie powinno w tym świecie zadziwić. A jednak - pewna grupa indyków postanowiła stworzyć symulator życia niedźwiedzia - Bear Simulator. Ba - porównują go nawet do Skyrima...

W Bear Simulator - jak nietrudno się domyślić - gracze wcielają się w niedźwiedzia. Akcja osadzona zostanie pośród realistycznej dzikiej przyrody wypełnionej różnego rodzaju stworzeniami i "ogromną ilością sekretów" - te ostatnie mają stanowić 30% gry.

Życie w skórze włochacza nie będzie ograniczać się tylko do spacerów po wirtualnym świecie. W trakcie wędrówki niedźwiedź weźmie udział w różnego rodzaju wydarzeniach, a w niektórych z nich trzeba będzie stanąć do pojedynku z wrogimi zwierzętami. W produkcji znajdzie się bowiem też system walki uzupełnianymi odblokowanymi w czasie zabawy zdolnościami. Misia będzie można też dostosować do własnych potrzeb, nie zabraknie również przyjaznych istot.

Reklama

Na razie Bear Simulator znajduje się w fazie alfa i to właśnie z niej pochodzi dostępny poniżej zwiastun. Warto jednak podkreślić, że choć w testowej wersji niedźwiedź stoi na dwóch łapach (dwie kolejne mając wyciągnięte przed siebie), to w pełnej edycji docelowo będzie przemierzał świat na czworakach, czasami tylko stając na dwóch nogach.

Twórcy ze studia Farjay odważnie mówią, że ich produkcja jest takim "miniaturowym Skyrimem", tyle że z misiem w roli głównej. Na realizację projektu potrzebują jednak dodatkowych funduszy, które postanowili zebrać na Kickstarterze. Chcą zgromadzić zaledwie 29 tysięcy dolarów i najprawdopodobniej im się uda - w chwili pisania newsa na koncie produkcji znajduje się już 19 tysięcy dolarów, a do końca akcji pozostało jeszcze 27 dni. Dorzucić możecie się TUTAJ. No a poniżej znajdziecie wspomniany wyżej trailer:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy