Reklama

​Bayonetta 3 z oficjalną datą premiery i zwiastunem. Zapowiada się hit

Finalnie ogłoszono oficjalną datę debiutu "Bayonetta 3". Dzieło od PlatinumGames pojawi się na rynku 28 października, a zagramy w nie tylko na przenośnej konsoli od Nintendo - popularnym Switchu.

O grze "Bayonetta 3" usłyszeliśmy pierwszy raz podczas The Game Awards w 2017 roku. Fani jednak musieli uzbroić się w dużą dawkę cierpliwości, bowiem od tamtego czasu minęło już pięć lat. Ostatecznie datę debiutu tej gry wyznaczono na 28 października.

Jeszcze więcej czasu minęło od daty premiery drugiej części kultowej produkcji. "Bayonetta 2" ujrzała światło dzienne w 2014 roku i była oczywistą kontynuacją oryginalnej gry wydanej w 2009 roku. Historia Bayonetty - tytułowej wiedźmy dysponującej śmiercionośnymi broniami i niezwykłymi umiejętności jest więc dosyć bogata.

Reklama

Poprzednie produkcje z serii kupiły serca graczy i dodatkowo bardzo dobrze ocenione zostały przez recenzentów i krytyków. Nic więc dziwnego, że fani ostrzyli sobie zęby na powstanie trzeciej części. Niektórzy jednak będą musieli obejść się smakiem, bowiem ta gorąca produkcja pojawi się tylko na konsoli Nintendo Switch.

Bayonetta 3. Co wiemy o nadchodzącej grze?

Oprócz ważnej informacji z oficjalną datą premiery, producenci uraczyli nas również dosyć długim zwiastunem, który uchyla nieco tajemnice związane z fabułą nadchodzącego dzieła. Jak przystało na całą serię - już sam trailer nasycony jest wieloma efektami, które powinny przypodobać się fanom.

Akcja gry przeniesie nas do Tokio, a także kilku innych lokacji. Warto wspomnieć, że oprócz tytułowej Bayonetty gracz dostanie możliwość sterowania nowym bohaterem - Violą, która dopiero poznaje tajniki bycia wiedźmą.

Premiera Bayonetty 3 to także gratka dla kolekcjonerów. Nintendo ogłosiło, że wydanie kolekcjonerskie gry "Trinity Masquerade Edition" zawierać będzie okładki, artbook i niezwykle klimatyczne pod względem graficznym pudełko.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy