Reklama

Battlefield 2042 – szczegóły Sezonu 1 mamy poznać 8 czerwca

DICE i Electronic Arts jest najwyraźniej prawie gotowe na debiut pierwszego sezonu w Battlefield 2042. Pozostało jedynie dopracować ostatnie szczegóły i poinformować fanów, czego mogą się spodziewać po tej aktualizacji.

Nie trzeba nikomu chyba przypominać, że premierze Battlefielda 2042 daleko było do ideału. Gracze błyskawicznie zniknęli z serwerów i nie zachęciły ich nawet zmiany wprowadzane regularnie do gry. DICE cały czas pracuje nad usprawnieniami do swojego shootera i doprowadzeniem do go zadowalającego stanu.

Wielu graczy z tyłu głowy ma cały czas pierwszy sezon Battlefielda 2042. Niedługo po premierze DICE zdecydowało się odłożyć premierę sezonu w imię wprowadzenia niezbędnych poprawek. Ten etap powoli dobiega końca, a twórcy są gotowi pokazać światu nowy content.

Reklama

Według nowego raportu Toma Hendersona premiera sezonu ma nastąpić w ciągu następnych paru tygodni. Electronic Ars szykuje się właśnie do marketingowej ofensywy. Już 8 czerwca mamy dowiedzieć się znacznie więcej o nowym sezonie i do tego czasu, prawdopodobnie dzień wcześniej, EA wypuści zwiastun planowanego contentu.

W środę zejdzie embargo na materiały od dziennikarzy, którzy mieli wcześniej okazję zapoznać się z nadchodzącą aktualizacją Battlefielda 2042. Poznamy więc nie tylko plany EA i DICE, ale dowiemy się również od ekspertów, czy udało się je zrealizować.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy