Reklama

Battlefield 1: Porównanie wersji 4K na PC i PS4 Pro

Jeżeli zastanawiacie się, czy najnowsza część serii strzelanek EA w rozdzielczości 4K wygląda równie dobrze bez względu na sprzęt, to koniecznie zaglądnijcie do porównania poniżej.

Battlefield 1: Jak bardzo 4K jest tryb 4K na PS4 Pro? W porównaniu do PC niestety nie bardzo... Porównanie przygotował serwis Candyland (uwaga: by różnice zobaczyć jak najlepiej, włącz rozdzielczość 2160p niezależnie od posiadanego monitora, dzięki czemu YouTube prześle mniej skompresowane wideo):

Cóż, wygląda na to, że 4K na PS4 Pro jest jedynie zabiegiem marketingowym... I to mimo ostatniego patcha, który sporo w wersjach konsolowych poprawił. Z drugiej strony Pro kosztuje mniej niż karta graficzna, która wyświetla Battlefielda 1 w 4K na pececie, więc różnice nie powinny nikogo dziwić. Tym bardziej, że i tak obraz jest lepszy niż na zwykłej PS4, o czym można się przekonać, oglądając ten filmik (również przygotowany przez Candyland):

Reklama

Szkoda tylko, że nie ma jeszcze porównania PS4 Pro w 4K z pecetem w Full HD, bo mogłoby być bardzo ciekawe... Za to mamy jeszcze jeden filmik, który pokazuje, ile dobrego zrobił ostatni patch na konsolach (tym razem od DigitalFoundry):

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: Battlefield 1

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy