Battle Chest wzbogacony o World of Warcraft: Warlords of Draenor

Ta wiadomość powinna zainteresować dotychczasowych, jak i planujących dopiero wejść do wirtualna świata WoW-a, graczy.

Wszyscy, którzy w World of Warcraft do tej pory nie zdecydowali się przejść przez Mroczny Portal, mogą od teraz to zrobić, kupując tylko podstawową wersję gry. Jeśli pogrzebiecie w sklepie Battle.netu, zauważycie, że nie można już kupić Warlords of Draenor - aktualnie panującego dodatku na serwerach WoW-a. Oznacza to, że został on dołączony do Battle Chesta, czyli podstawowej wersji gry, która zawiera wszystkie wydane dotychczas dodatki.

Można się było tego spodziewać - Blizzard od premiery Cataclysmu zawsze kilka chwil przed wypuszczeniem najnowszego dodatku dołączał aktualny do podstawowej wersji gry. Oznacza to, że niewykorzystanych do tej pory kluczy do Warlords of Draenor (są jeszcze osoby, które tego nie zrobiły?) nie będzie można już aktywować.

Reklama

Co więcej, nie będzie można też aktywować boostów postaci do 90. poziomu, które otrzymywaliśmy wraz z dodatkiem. Do osób, które kupiły najnowszy dodatek kilka chwil przed dołączeniem Warlordsów do Battle Chesta, a jeszcze go nie aktywowały, support Blizzarda wyciąga pomocną dłoń i bez problemu zrobi to za nich.

Premiera najnowszego dodatku do World of Warcraft, Legionu, już 30 sierpnia. Ja, jak zwykle pełen nadziei (acz nieco zrezygnowany), czekam.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: World of Warcraft: Warlords of Draenor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy