Reklama

Batman: The Telltale Series - tryb multi do zmiany

Jeżeli cieszyliście się na wieść o "wieloosobowym trybie" rozgrywki w nowej przygodówce Telltale Games, to niestety, nie mamy dla was najlepszych wieści.

By być precyzyjnym: jeszcze większe rozczarowanie, niż się spodziewaliśmy. Telltale ogłosiło właśnie, że maksymalna liczba graczy spadła o 1988... Niespełna tydzień temu donoszono, że batmański serial doczeka się specyficznej formy trybu dla wielu graczy.

Przypomnijmy: chętni mieli, niemal jak na Twitchu, uczestniczyć w procesie decyzyjnym bądź to przymuszając gracza większością głosów do podjęcia takiej a nie innej ścieżki, bądź to sugerując którąś z dróg.

Tyle tylko, że funkcja okazuje się mieć poważne ograniczenia. Z crowd playa skorzystamy bowiem... wyłącznie lokalnie. Mało tego - siłę sprawczą będzie miało od 4 do 12 graczy, a nie - jak wspominano uprzednio - 2 tysiące.

Reklama

Według Telltale tryb ma być przeznaczony dla osób "patrzących w ten sam ekran, w tym samym czasie, w tym samym pokoju". Przedstawiciel studia dodał, że Amerykanie "nie oczekują, by w naszych salonach udało się zmieścić 2 tysiące bliskich przyjaciół". Na dokładkę crowd play ominie tych, którzy zdecydują się nabyć wersje przeznaczone na iOS-y i telefony z Androidem.

Otwartym pozostaje pytanie, po co w ogóle dodawać tę przedziwną opcję. Czy nie lepiej byłoby zawierzyć, że gracze są w stanie zebrać się w jednym pomieszczeniu i - ja wiem - porozumieć się werbalnie?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje