Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Batman od Telltale Games

Producent słynący z oryginalnych gier przygodowych, tym razem bierze na warsztat Mrocznego Rycerza.

Telltale Games ma już w portfolio takie marki jak Gra o Tron, Minecraft, czy The Walking Dead. W przyszłym roku do listy dojdzie kolejna produkcja, tym razem sygnowana logiem Batmana.

Reklama

Na tę chwilę nie wiadomo jaki tytuł będzie dokładnie nosiła gra. Pewne jest natomiast, że trafi na kilka platform. Deweloper wymienia komputery osobiste, Maci, konsole domowe (prawdopodobnie powstaną też wersje na poprzednią generację) oraz urządzenia mobilne.

Kevin Bruner, współzałożyciel i prezes Telltale Games nie ukrywa radości z możliwości tworzenia tytułu umieszczonego w tym uniwersum: "Jesteśmy zaszczyceni, że możemy wykorzystać swoje unikatowe podejście do interaktywnych opowieści w jednej z największych franczyz na świecie".

Producent gry nie poinformował również, czy wirtualny Batman bazował będzie na jakichś konkretnych komiksach. Możliwe, że deweloper przygotuje własną fabułę, stworzoną od podstaw. Bruner zaznacza, że najnowszy tytuł z Mrocznym Rycerzem, dużo czasu poświęci na rozwijanie portretu psychologicznego człowieka ukrywającego się pod maską: "Ta wersja Batmana pozwoli fanom na głębsze zanurzenie się w złożonym życiu i umyśle Bruce’a Wayne’a, w dwoistości jego osobowości oraz ciężarze odpowiedzialności związanej z wybawieniem miasta z korupcji i przestępczości".

Gra została zapowiedziana na ceremonii The Game Awards. W związku z tym, nie mogło zabraknąć krótkiej filmowej zajawki. Niestety, poniższy materiał nie ujawnia żadnych dodatkowych informacji.

Autor: Łukasz Morawski

Dowiedz się więcej na temat: batman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje