Reklama

Batman na Linuksa i Maki skasowany

Arkham Knight nie pojawi się na kolejnych platformach.

Tragedii pod tytułem "Batman: Arkham Knight na PC" ciąg dalszy. Studio Warner Bros. ogłosiło właśnie, że wersja gry dedykowana Linuksowi i Makom została skasowana. Każdy, kto złożył zamówienie przedpremierowe, ma prawo do zwrotu pieniędzy.

"Z żalem potwierdzamy, że Batman: Arkham Knight nie zawita na Maki i Linuksa. Jeżeli zamówiliście przed premierą Batman: Arkham Knight na Maki lub Linuksa, prosimy, abyście ubiegali się o zwrot pieniędzy za pośrednictwem Steama" - czytamy we wpisie na oficjalnym forum gry.

Port, za który odpowiedzialne było studio Feral Interactive, zapowiedziany został prawie rok temu. Jesienią premiera została przesunięta przez wydawcę na wiosnę. Powód nie jest znany, ale chodzi zapewne o problemy techniczne, z którymi boryka się pecetowa wersja gry.

Reklama

Wielka szkoda, ponieważ Batman: Arkham Knight to zwieńczenie i zdecydowanie najlepsza odsłona serii Arkham. My sami oceniliśmy ją bardzo wysoko. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z naszą recenzją, zachęcamy do lektury - TUTAJ.

Autor: Dawid Sych

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje