Avalanche Software nie przewiduje DLC do Hogwarts Legacy, przynajmniej na razie

​Aktualnie nie ma planów na DLC dla Hogwarts Legacy - taka informacja pochodzi od samego reżysera gry.

Jeśli liczyliście, że wkrótce w wasze ręce trafi DLC do Hogwarts Legacy, próżne wasze nadzieje, przynajmniej póki co. Reżyser gry, Alan Tew potwierdził, że aktualnie producent nie ma żadnych planów odnośnie rozszerzenia. W świecie gry jest mnóstwo rzeczy do roboty, ale jeśli już komuś udało się zwiedzić całą mapę gry, to póki co to będzie musiało wam wystarczyć. Od premiery minęło już trochę czasu, więc na pewno znaleźli się gracze, którym udało się przejść całą grę i pewnie teraz zastanawiają się co dalej - czy będą nowe przygody, historie, postaci - ale aktualnie takich planów nie ma.

Reklama

Avalanche Software aktualnie koncentruje się na wspieraniu gry update’ami i aktualizacjami, ostatnio opublikowano nawet listę zmian w pierwszej, dużej aktualizacji tego typu, choć mimo jej wypuszczenia niektórzy gracze nadal skarżą się na różnego rodzaju problemy w grze.

Alan Tate o premierze gry mówi: “To nieco surrealistyczne uczucie. Pracowaliśmy nad nią od naprawdę dawna, ale czuję się teraz jak dumny ojciec. Jestem szczęśliwy z powodu tego co udało nam się stworzyć z całym zespołem, był to efekt miłości do fanów (książek)."

A skoro na DLC póki co nie ma co liczyć, graczom muszą wystarczyć mody - takie jak ten, który pozwala latać na Shreku niczym na miotle, albo ten, który dodaje do gry wizerunek Roberta Makłowicza. Znajdziecie tam też mody, które ułatwiają rozwiązywanie zagadek matematycznych, zamieniają pająki w małe pudełka, dodają postaci głównej brodę i wąsy, albo takie, które ułatwiają kontrolowanie miotły za pomocą myszy.

Modów takich jest jeszcze znacznie, znacznie więcej, a kto wie - może za jakiś czas ich liczba będzie tak zawrotna jak liczba modów do Skyrima?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hogwarts Legacy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy