​Hogwarts Legacy otrzymuje pierwszą, dużą aktualizacją. Oto jej zawartość

Do Hogwarts Legacy zmierza pierwsza aktualizacja, która ma za zadanie poprawić optymalizację i stabilność, wpłynie też na jakość połączenia internetowego.

Zespół odpowiedzialny za Hogwarts Legacy ujawnił listę zmian i usprawnień, które przyniesie ze sobą pierwsza aktualizacja od momentu premiery, 10 lutego. Idąc w ślady wielu innych gier w dzisiejszych czasach, Hogwarts Legacy otrzyma poprawki błędów i usprawnienia rozgrywki.

Na liście poprawek znajdują się między innymi dedykowane Xboxom Series X i S, pecetom, poprawki UI, filmików, optymalizacji oraz stabilności. Niektóre z poprawionych błędów zostały wyłapane przez dedykowaną społeczność - co prawda gracze do wielu problemów już znaleźli obejścia, ale miejmy nadzieję, że nadchodząca aktualizacja rozwiąże je raz na zawsze.

Reklama

Na konsolach Xboxa poprawione zostały między innymi kwestie związane z zaliczaniem zadań, jak również te dotyczące zachowania postaci niezależnych. W wersji PC do poprawek zaliczyć należy przede wszystkim te dotyczące stabilności, sterowania oraz naprawę błędów przy renderowaniu grafiki związanej z ray-tracingiem. Jednak na tym prace nad grą się nie kończą, a twórcy z Avalanche Software zachęcają graczy do zgłaszania im wszelkich problemów, na jakie natrafią. Błędy można zgłaszać za pośrednictwem specjalnej strony.

Pełną listę wszystkich poprawek i zmian, jakie niesie ze sobą aktualizacja, znajdziecie na tej stronie.

Hogwarts Legacy wkrótce po premierze stało się najlepiej sprzedającą się grą na Steam i to jeszcze zanim oficjalnie się ukazała - preorderów na grę było tak dużo, że już 10 stycznia gra była na szczycie listy zainteresowań wielu graczy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hogwarts Legacy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy