Assassin’s Creed Liberation powraca na Steama - jest oświadczenie Ubisoftu

Presja ze strony społeczności najwyraźniej zadziałała na Ubisoft. Assassin’s Creed Liberation z powrotem pojawił się na Steamie, a podstawowa wersja gry ma być grywalna nawet po 1 września.

Większość fanów Assassin’s Creeda myśli aktualnie przede wszystkim o Rifcie. Właśnie wyciekły kolejne informacje na temat nowej odsłony. Gracze zawsze lubili spekulacje na temat nadchodzących tytułów, których ostatnio nie brakuje.

Nieco wcześniej głośnym echem po mediach rozeszła się również informacja, że Ubisoft planuje wyłączyć serwery 15 różnych gier multiplayer. Dostaliśmy długą listę tych tytułów oraz komentarz wyjaśniający dokładne konsekwencje decyzji francuskiego wydawcy.

Reklama

Wśród tych gier znalazło się Assassin’s Creed Liberation HD. Kupno gry zostało uniemożliwione, a na Steamie widniała informacja, że nie będzie dostępna od 1 września 2022 roku. Ubisoft wyjaśnił wtedy, że gra będzie grywalna, ale nie będzie można jej kupić. Dzisiaj Ubisoft pokusił się o aktualizację tego stwierdzenia, co poskutkowało również zmianą opisu gry na Steamie

Assassin’s Creed Liberation HD będzie nie tylko dalej grywalne po 1 września, ale wciąż będzie można je kupić na platformie Valve. Trudno nie traktować tego jako bezpośredniej reakcji na falę krytyki, która zalała w ostatnim czasie Ubisoft i tonę negatywnych recenzji Liberation na Steamie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Assassin's Creed | Ubisoft | Steam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy