Assassin's Creed IV: Black Flag to przygoda na dłuuugie godziny

Zamierzacie spędzić jesień na morskiej żegludze w Assassin’s Creedzie IV: Black Flag? Przygotujcie się na bardzo długą przygodę...

W jednym z wywiadów twórcy gry zdradzili, że jej "wymaksowanie" powinno zająć graczom kilkadziesiąt godzin. Ile dokładnie?

W rozmowie z internetowym serwisem magazynu Official PlayStation Magazine główny projektant Assassin’s Creeda IV: Black Flag, Jean-Sebastien Decant, wyjawił, że główny wątek powinien wystarczyć na około 20 godzin zabawy. Kolejne 50 lub 60 godzin gracze spędzą na zadaniach i aktywnościach pobocznych porozsiewanych po całym otwartym świecie. To oznacza, że ukończenie gry na sto procent powinno zając graczom nawet 80 godzin.

Przygotowana przez Ubisoft przestrzeń ma być duża - Decant obiecuje, że przepłynięcie z jednego krańca mapy na drugi powinno potrwać około 15-20 minut. Oprócz trzech dużych miast w wykreowanym przez developerów świecie znajdzie się jeszcze piętnaście unikalnych lokacji, jak wiele wysp z różnego rodzaju budowlami i sekretami do odkrycia. Na szczęście poruszanie się po tak dużym terytorium będzie ułatwione - gdy odwiedzimy raz konkretne miejsce, będziemy mogli się później do niego natychmiastowo przenieść.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy