Armored Warfare: Nadjeżdżają nowe "czołgi". Od Obsidianu!

Na scenę wkracza trzeci czołgista. I to nie od byle kogo - w trakcie trwającego właśnie Game Developers Conference studio Obsidian Entertainment zapowiedziało Armored Warfare. To sieciówka z czołgami. Na silniku CryEngine.

Armored Warfare to kolejny - po Pillars of Eternity - projekt studia Obsidian Entertainment. To darmowe (oparte na modelu F2P) MMO, w którym gracze przejmą kontrolę nad "najbardziej niesamowitymi, niszczycielskimi maszynami, które miały zaszczyt jeździć po polu bitwy".

Oczywiście mowa tu o czołgach, których w grze znajdą się różne rodzaje. Pojawią się maszyny przeznaczone do ogólnych zastosowań, odnajdujące się w największych wojennych zawieruchach, a także potężna, atakująca na długie dystanse artyleria. Wojskowe potwory będzie można ulepszać.

Wszystkie czołgi użytkownicy wykorzystają w starciach drużynowych oraz w kampaniach nastawionych na kooperację, w których głównym przeciwnikiem będzie AI. Całość działać ma na silniku CryEngine, dzięki czemu Armored Warfare powinno wyglądać znacznie ładniej niż World of Tanks. I na to się zanosi - wystarczy zobaczyć dostępny poniżej trailer. TUTAJ możecie zarejestrować się do bety. A poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun sieciówki:

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy