Ark 2 ma pozostać w Game Passie przez trzy lata po premierze

​Światło dzienne ujrzały właśnie nowe dokumenty dotyczące Arka 2. Wygląda na to, że Microsoft oraz Wildcard Studio przez kilka ładnych lat pozostaną jeszcze w przyjaznych stosunkach.

Ark: Survival Evolved to jeden z najpopularniejszych przedstawicieli tego ogromnego, rosnącego cały czas gatunku. Gra ma ogromną społeczność wierną Wildcard Studio i nawet w momencie pisania tego artykułu zalogowanych w grze jest ponad 50 tysięcy ludzi. Bez wątpienia każdy z tych użytkowników ze zniecierpliwieniem czeka na debiut sequela.

Niestety o Ark 2 wciąż nie wiemy zbyt wiele. Gra dorobiła się jakiś czas temu własnej strony na Steamie i zawiera kilka podstawowych informacji. Dla weteranów gier survival nie jest to wystarczająca ilość szczegółów. W oczekiwaniu na kolejną oficjalną prezentację, możemy poświęcić chwilę przeciekom.

Reklama

Jeden z nich pochodzi od YouTubera GP, który znalazł dokument zdradzający więcej informacji na temat relacji Microsoftu z Wildcard Studio. Według tego dokumentu Ark 2 przez 3 lata od swojej premiery pozostanie w ofercie Xbox Game Passa, a razem z nim dostępny cały czas Ark: Survival Evolved.

Dla wielu konsolowych fanów survivali nie będzie to zaskakująca informacja. Wildcard Studio ewidentnie zadomowiło się już w ekosystemie Microsoftu. Potwierdziła to nawet informacja, że sequel będzie konsolowym exclusivem Xboxa. Wciąż nie wiemy jednak, kiedy się to wydarzy. Ark 2 cały czas celuje podobno w premierę w przyszłym roku, więc do roku 2026 posiadacze Game Passa będą mieli czas na sprawdzenie nowej produkcji Wildcard.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ark 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy