Reklama

​ARK: Survival Evolved do pobrania za darmo na platformie Steam

Coraz częściej na platformie Steam mamy do czynienia z ogromnymi promocjami, a niekiedy nawet z rozdawaniem gier całkowicie bezpłatnie. Kolejny tytuł, który pobierzecie za darmo to "ARK: Survival Evolved".

Należy się jednak pospieszyć, bowiem ta wyjątkowa oferta dostępna jest tylko do 19 czerwca. Do tego czasu wystarczy zalogować się na swoje konto Steam i przypisać produkcję do swojej biblioteki. Po tej dacie za grę trzeba już będzie zapłacić.

"ARK: Survival Evolved" to sandboksowa, przygodowa gra akcji osadzona w otwartym świecie zdominowanym przez dinozaury. Za jej powstaniem stoi amerykański deweloper - Studio Wildcard, który produkcją gier zajmuje się od ponad sześciu lat. ARK w wersji Survival Evolved to największe dzieło wyprodukowane przez tę firmę.

Reklama

Rozgrywka to klasyczny survival na wyspie wypełnionej dinozaurami. Gracz będzie musiał zmagać się nie tylko z gigantycznymi stworzeniami, ale również z katastrofami naturalnymi, głodem i środowiskiem naszpikowanym niebezpieczeństwem niemal z każdej strony.

Na pochwałę zasługuje interesująco zaprojektowany otwarty świat, który obserwować będziemy z perspektywy pierwszej oraz trzeciej osoby. Tytuł można rozgrywać w pojedynkę oraz w wariancie wieloosobowym.

Dzieło zadebiutowało na rynku w 2017 roku i zostało dosyć ciepło przyjęte przez społeczność graczy i branżowych krytyków. W serwisie Metacritic "ARK: Survival Evolved" otrzymał średnią na poziomie 70/100 (krytycy) oraz 6,5/10 (gracze).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy