Apartament rodem z GTA V. YouTuber wydał na to 7,5 mln dolarów!

Ludzie są w stanie robić rzeczy ciekawe, nietuzinkowe i szalone. YouTuber znany w sieci jako "Kwebbelkop" wpisał się w kanony wszystkich trzech wymienionych czynników i zaprezentował światu imponujący apartament wzorowany na tych kojarzonych z gry GTA V.

Jordi Maxim can den Bussche, czyli popularny "Kwebbelkop" zbudował na platformie YouTube prawdziwe imperium. Przez ponad dekadę intensywnej działalności Holender zgromadził na swoim kanale blisko 15 mln subskrybentów. Duża część jego twórczości dotyczy gry GTA V i to właśnie tego typu kontent wypełnia kanał 27-latka.

W ostatnim czasie "Kwebbelkop" postanowił zrobić coś iście szalonego. Na kanale DEXERTO Originals pojawił się siedmiominutowy film, na którym twórca prezentuje swój apartament warty 7,5 mln dolarów. Dla rozpalenia wyobraźni, to równowartość blisko 34 mln złotych.

Reklama

Sam "penthouse" silnie wzorowany jest na tym, co wszyscy gracze mogli uświadczyć w popularnej, kultowej produkcji Grand Theft Auto V. Apartament składa się z dwóch części wypoczynkowych, które wyposażone są w konsole do grania, ogromną kanapę i kilka wielkich telewizorów panoramicznych.

W mieszkaniu znajdziemy również wiele dzieł sztuki i drogocennych mebli. Wisienką na torcie jest... inteligentne piano kosztujące 40 tys. dolarów, które potrafi samoczynnie grać dzięki tabletowi umieszczonemu na ścianie.

Kwintesencją apartamentu YouTubera jest kryty ogród bonsai, basen z jacuzzi na balkonie i siłownia na najwyższym piętrze budynku. Dla fana GTA V to prawdziwa gratka. Z całą pewnością "Kwebbelkop" również przynależy do grona największych miłośników gry, więc tak droga inwestycja jest spełnieniem marzeń dla 27-letniego twórcy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rockstar Games | Grand Theft Auto V
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy