Reklama

Aktualizacja Śródziemie: Cień Mordoru pozwala przenieść najsilniejszego wroga do Cienia Wojny

Warner Bros. wraz ze studiem Monolith Productions przygotowały niespodziankę dla osób czekających na Śródziemie: Cień Wojny. Okazuje się, że będą mogli przenieść do gry najsilniejszego wroga z pierwszej części.

W Cieniu Mordoru z 2014 roku twórcy zaimplementowali system o nazwie Nemesis. Mechanizm sprawia, że przeciwnicy rozwijają się w toku zabawy - przykładowo, gdy zginiemy w pojedynku, nasz oprawca awansuje w hierarchii orczej armii.

Rozwiązanie sprawiało, że przy każdym podejściu tworzyliśmy unikalnych przeciwników. Teraz autorzy umożliwili przeniesienie najpotężniejszego oponenta do nadchodzącego coraz większymi krokami sequela.

Przed weekendem opublikowano aktualizację do Cienia Mordoru, która dodaje do gry Kuźnię Nemesis. Opcja wykrywa wroga o najwyższej randze, a następnie pozwala wyeksportować nieprzyjaciela do kontynuacji.

Reklama

W starciu z najgorszym rywalem Talion oraz Kelebrimbor nie będą jednak pozostawieni na lodzie. Funkcja przeniesie nie tylko oponenta, ale także orka, który wykazywał się największą lojalnością wobec bohaterów.

Łatka wprowadzająca Kuźnię Nemesis do Cienia Mordoru dostępna jest bezpłatnie na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Poniżej można obejrzeć zwiastun przybliżający sposób działania opcji:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje