Reklama

Aktor z GTA V porównuje świat gry z prawdziwymi lokacjami

Gerald Johnson wcielający się w Lamara w GTA V oprowadził fanów tytułu Rockstara po prawdziwym Los Angeles pokazując miejsca, które w zmienionej formie trafiły do piątki. Na liście znajduje się m.in. Hollywood czyli wirtualne Vinewood.

Aktor głosowy Gerald Johnson, użyczający w Grand Theft Auto V głosu Lamarowi, wystąpił w materiale wideo serwisu PlayStation Haven, w którym porównano lokacje z gry Rockstara oraz ich odpowiedniki w rzeczywistości. Chociaż akcja fabuły rozgrywa się w fikcyjnym Los Santos, tak miasto oraz okolice są wzorowane na Los Angeles (np. w przypadku GTA III czy GTA IV Liberty City stanowiło odpowiednik Nowego Jorku).

Nie brakuje więc faktycznych lokacji, które w zmienionej formie trafiły do "piątki" i idealnym tego przykładem ukazanym na materiale jest Hollywood, czyli wirtualne Vinewood z dwiema wersjami słynnej Alei Gwiazd. Johnson odpowiada przy okazji różne ciekawostki związane z odwiedzanymi miejscami, więc przygotowany odcinek jest całkiem interesujący i wart obejrzenia. Jest to pierwszy odcinek nowego serialu GTA V Real-Life, co oznacza, że twórcy planują pokazać jeszcze inne lokacje, które trafiły do świata Los Santos.

Reklama

To nie pierwsze wystąpienie Geralda Johnsona związane z Grand Theft Auto V bowiem wcześniej wraz z Shawnem Fonteno (Franklin) odtworzył popularną scenę-mem. Warto wspomnieć, że inny aktor głosowy podkładający głos tym razem pod Michaela jakiś czas temu zachorował na COVID-19, na szczęście opuścił już szpital i dochodzi do siebie w domu.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy