Akihiko Yoshida dołącza do zespołu pracującego nad Unsung Story

Dobre wieści dla fanów taktycznych erpegów! Unsung Story: Tale of the Guardians zaczyna coraz bardziej przypominać godnego następcę gier takich jak Final Fantasy Tactics czy Tactics Ogre.

Na stronie kampanii crowdfundingowej w serwisie Kickstarter pojawiła się właśnie informacja, że do zespołu pracującego nad grą dołączył artysta Akihiko Yoshida. Yoshida to nazwisko, które znać powinien każdy miłośnik taktycznych gier RPG - pracował nad stroną wizualną większości projektów Yasumiego Matsuno, również przy tym najważniejszym dla gatunku - Final Fantasy Tactics.

Jak podaje studio Playdek w najnowszej aktualizacji kampanii na Kickstarterze, weźmie też udział w tworzeniu Unsung Story: Tale of the Guardians. To doskonała wiadomość, która z pewnością przekona wielu niezdecydowanych do wsparcia twórców.

Przypominamy, że za 20 dolarów otrzymać możemy egzemplarz gry na wybraną przez nas platformę (z tych, na które gra się ostatecznie ukaże). Do tej chwili uzbierano 435 tysięcy dolarów z 600 tysięcy potrzebnych na wydanie gry na PC. Unsung Story w serwisie Kickstarter znajdziecie TUTAJ.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje