Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ace Combat 7: Skies Unknown trafi na PC i Xbox One

​Przedstawiciele Bandai Namco poinformowali, że zapowiedziana jakiś czas temu podniebna strzelanka Ace Combat 7: Skies Unknown pojawi się również na PC i Xbox One.

Dotychczas wiadomo było, że kolejna odsłona cyklu poświęcona zmaganiom myśliwców zostanie wydana na PlayStation 4. Teraz jednak poinformowano, że produkcja zawita także na komputery osobiste oraz konsolę Microsoftu.

Reklama

Podstawy rozgrywki nie ulegną większym zmianom - po raz kolejny zasiądziemy więc za sterami samolotów, biorąc udział w podniebnych walkach. Maszyny wyposażone zostaną w zróżnicowane uzbrojenie.

W grze znajdzie się kampania fabularna, która przedstawi fikcyjny konflikt zbrojny. Za scenariusz odpowiedzialny jest Sunao Katabuchi, który stworzył historię na potrzeby wcześniejszych części serii - czwartej i piątej. Nie zabraknie też trybu sieciowego.

Dokładna data premiery Ace Combat: Skies Unknown nie jest znana, ale tytuł powinien ukazać się jeszcze w tym roku. Warto wspomnieć, że wersja PS4 ma być kompatybilna z goglami rzeczywistości wirtualnej PSVR. Nie wiadomo na razie czy wydanie PC będzie obsługiwało Oculus Rift lub HTC Vive. Poniżej można obejrzeć najnowszy zwiastun gry:

Dowiedz się więcej na temat: Ace Combat 7: Skies Unknown

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje