Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

20 najgorętszych premier 2016 roku

2015 był świetnym rokiem dla graczy, ale 2016 może być od niego jeszcze lepszy!

Co prawda nie wiemy jeszcze o wszystkich potencjalnych przebojach, które ukażą się w nadchodzących 12 miesiącach (o niektórych spośród nich producenci i wydawcy dopiero będą informować), ale już wystarczająco dużo premier zapowiedziano, aby móc się spodziewać naprawdę znakomitego roku. Przedstawiamy 20 gorących tytułów, które prawdopodobnie trafią na półki sklepowe w 2016!

Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4)

Data premiery: 18 marca

Wszystko wskazuje na to, że będzie to jedna z tych gier, dla których warto będzie kupić PlayStation 4 (o ile jeszcze ktoś tego nie zrobił). To kontynuacja przygody Nathana Drake'a, rozgrywająca się trzy lata po zakończeniu trzeciej części. Będzie się składać z fabularnej kampanii dla pojedynczego gracza oraz trybu sieciowego. Na opublikowanych gameplayach wygląda ZNAKOMICIE.

Hitman (PC, XONE, PS4)

Data premiery: 11 marca

O pracach nad grą poinformowano na targach E3 2015 w Los Angeles. To już szósta część popularnej serii skradanek z udziałem łysego zabójcy - Agenta 47. Póki co nie wiemy o niej zbyt wiele. Autorzy zapowiadają, że nowy Hitman będzie restartem cyklu, wprowadzającym do rozgrywki otwarty świat.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości (PC, XONE, PS4)

Data premiery: 23 sierpnia

Następna część futurystycznej, cyberpunkowej serii ukaże się po 15 latach od premiery oryginału. Jej akcja została osadzona w 2029 roku, w otwartym środowisku. Decyzje, które będziemy podejmować w trakcie rozgrywki, mają mieć wpływ na rozwój fabuły oraz na to, jakie zakończenie zobaczymy.

Doom (PC, XONE, PS4)

Data premiery: wiosna 2016

Gra, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Zaplanowany na 2016 rok Doom ma stanowić powrót do korzeni. Autorzy zapowiadają tonę niczym nieskrępowanej akcji w atmosferze horroru. Pokazany na targach E3 2015 zwiastun zrobił na nas niemałe wrażenie. Warto nadmienić, że poza kampanią singlową nowy Doom będzie zawierał także opcję multiplayer.

Tom Clancy's The Division (PC, XONE, PS4)

Data premiery: dopiero zostanie ogłoszona

Początkowo wydawało się, że The Division będzie grą z gatunku MMO, ale ostatecznie okazało się, że będzie to po prostu sieciowa gra akcji. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to potencjalnie jeden z najgorętszych tytułów 2016 roku. Opowie on o epidemii wywołanej przez terrorystów, którzy do jej rozprzestrzenienia wykorzystali... banknoty. W grze wcielimy się w jednego z agentów, których celem jest powstrzymanie upadku społeczeństwa.

Dowiedz się więcej na temat: Uncharted 4: A Thief's End

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje