Reklama

We Love Katamari - hit sezonu w sklepach

Wydawnictwo Electronic Arts Polska poinformowało o premierze gry "We Love Katamari". Jest to kontynuacja wielokrotnie nagradzanego tytułu - pełnej fantazji, jedynej w swoim rodzaju gry, która zauroczyła fanów interaktywnej rozgrywki na całym świecie.

"We Love Katamari" dostępna jest wyłącznie w wersji na konsolę PlayStation 2.

Dzięki "We Love Katamari" zagrasz jako Książę lub jeden z jego kuzynów i wykonasz misje zlecane przez Jego Królewską Mość oraz wiernych fanów. W grze "We Love Katamari" gracze muszą "skulać" z powierzchni ziemi wszelkiego rodzaju rupiecie i graty. Setki rozmaitych rzeczy do zebrania sprawiają, że kulanie nie zna granic. Od autobusów w Londynie po Taj Mahal, od gołębi po policjantów, nikt i nic nie jest w stanie uchronić się przed Księciem i jego ciągle rozrastającą się kulą.

Gra "We Love Katamari" to wyjątkowa szata graficzna oraz ścieżka dźwiękowa nie do podrobienia - będziecie nucić "ka-ta-ma-ri-da-ma-shi-i" w domu, samochodzie lub nawet w sali konferencyjnej...

W grze dostępnych jest 40 zadań do wykonania, nowy tryb kooperatywny dla dwóch graczy oraz możliwość "skulania" przyjaciół za sprawą trybu Battle.

"Wreszcie nadszedł ten moment, w którym nasi fani w Europie mają okazję zagrać w 'We Love Katarami'" - powiedział Keita Takahashi, kierownik produkcji w Namco. "Cieszę się z tego powodu niezmiernie! Tak naprawdę to gra jest trochę głupkowata i raczej nie wymaga myślenia. Mimo tego, jestem przekonany, że sprawi wam sporo radości, bo w trakcie rozgrywki będziecie się zwijać ze śmiechu i podśpiewywać".

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wydawnictwo | W.E.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje