Reklama

Konkretna data premiery finalnej wersji Scrolls

Karcianka ukaże się na dniach, ale nie na iOS

Scrolls to nowa gra ekipy z Mojang – założonego przez Markusa „Notcha” Perssona (a potem sprzedanego Microsoftowi) studia odpowiedzialnego za Minecrafta. Po wielu miesiącach testów, twórcy produkcji zdecydowali się wypuścić jej finalną wersję. I zrobią to już całkiem niedługo, bo w przyszłym tygodniu.

Przedstawiciele Mojang ujawnili, że Scrolls ukaże się 11 grudnia – tego dnia gra wyjdzie z bety na PC (wprowadzając wiele poprawek) i po raz pierwszy zadebiutuje na tabletach z Androidem. Niestety posiadacze iPadów będą musieli uzbroić się w cierpliwość, bo na razie nie wiadomo, kiedy produkcja pojawi się na sprzęcie Apple’a.

Reklama

Developerzy tłumaczą, że prace nad wersją na iOS się przeciągnęły. Jak można przeczytać w oświadczeniu przesłanym portalowi Gamezebo: „Przygotowanie wersji na iPada zajmuje trochę więcej czasu, ale ukaże się ona najszybciej jak to możliwe.”

Finalna edycja Scrolls kosztować będzie 5 dolarów na wszystkich platformach. Na iOS gra dostępna będzie w formie darmowej aplikacji, która będzie miała formę nieco bardziej rozbudowanego dema pozwalającego rozegrać kilka partyjek. Użytkownicy będą mogli jednak z poziomu produkcji wykupić jej pełną wersję.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje