Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Wyciekła prawdopodobna cena Nintendo Switch

​Na konkretne szczegóły dotyczące konsoli Nintendo Switch przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku. W sieci pojawiły się jednak niepotwierdzone informacje związane z ceną urządzenia. Sugerują, że będzie ono tanie.

Serwis Let’s Play Video Games, powołując się na dwóch, anonimowych i niezależnych od siebie informatorów, twierdzi, że w brytyjskiej sieci sklepów GAME podstawowa wersja sprzętu kosztować ma 199,99 funtów. Po przeliczeniu kwoty na złotówki, otrzymujemy około nieco ponad tysiąc złotych.

Reklama

W ofercie znajdzie się też ponoć specjalny zestaw składający się z konsoli wyposażonej w dodatkową ilość pamięci oraz jedna grę. Pakiet kosztować ma rzekomo 249,99 funtów, czyli mniej więcej 1280 złotych.

Oczywiście na razie nie wiadomo, na ile podane ceny są wiarygodne. W sytuacji, gdyby jednak okazały się prawdziwe, oznaczałoby to, że Switch byłoby bardzo tanim sprzętem. Przypomnijmy, że według zapewnień przedstawicieli Nintendo, urządzenie ma być sprzedawane bez straty, co oznacza, że firma ma na nim zarabiać.

W międzyczasie konsola pojawiła się też na stronie kanadyjskiego oddziału sklepu Toys R U. Z zawartych na karcie katalogowej informacji wynika, że w podstawowej wersji (tylko taka jest dostępna) miałaby kosztować 329,99 dolarów kanadyjskich - około tysiąca złotych.

Na razie jednak musimy czekać na potwierdzenie tych doniesień, a więc do stycznia - wówczas Nintendo zorganizuje konferencję prasową poświęconą Switch. Samo urządzenie powinno zadebiutować w marcu przyszłego roku.

Dowiedz się więcej na temat: Nintendo Switch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje