Reklama

Siberia 350 - poznaj jedne z najbardziej udanych słuchawek SteelSeries

​Jeśli szukacie naprawdę dobrych słuchawek do grania, koniecznie zainteresujcie się SteelSeries Siberia 350. To naprawdę pierwsza liga wśród headsetów.

W przypadku SteelSeries Siberia 350 mówimy o produkcie z najwyższej półki, jeśli idzie o rozwiązania dla graczy - ładnie zaprojektowanym, wygodnym, dopracowanym i przede wszystkim dobrze brzmiącym. Po założeniu ich na głowę od razu doceniamy ich lekką konstrukcję, dobre dopasowanie oraz docisk, którego prawie nie czuć.

Headset został wykonany z plastiku oraz skóry, która daje niesamowity komfort użytkowania oraz prestiżowy wygląd, choć trzeba się też przyzwyczaić do zwiększonej temperatury powstającej wewnątrz. Jest to jednak rzecz naturalna, związana z wykorzystaniem takiego materiału, a poza tym nie jest ona źródłem jakiegoś specjalnego dyskomfortu.

Reklama

Przejdźmy jednak do tego, co jeszcze ważniejsze, czyli do dźwięku, jaki generują SteelSeries Siberia 350. Producent chwali się pasmem przenoszenia 10 ~ 28000 Hz oraz czułością na poziomie 80 dB. To w teorii, a w praktyce? Znakomicie! Dźwięk dobiegający do naszych uszu jest bardzo dokładny (słychać nawet najdrobniejsze szmery), głęboki i czysty. Nie brakuje też basu, który co prawda nie jest najlepszym, jaki słyszeliśmy, ale z pewnością bardzo satysfakcjonującym.

Bez zarzutu sprawuje się mikrofon, będący integralnym elementem headsetu i zapewniający skuteczną redukcję szumów (swoją drogą, fajnie, że możemy go wyłączyć jednym naciśnięciem przycisku w lewej słuchawce). Oczywiście headset został wyposażony w regulację głośności na kablu.

SteelSeries Siberia 350 znakomicie sprawują się nie tylko podczas grania w gry wideo, ale także podczas słuchania muzyki. I to wszelakiej - od popularnej, poprzez różne odmiany rocka, aż po klasycznych brzmień. Otrzymaliśmy dokładnie to, czego oczekiwaliśmy, czyli uniwersalne rozwiązanie, spisujące się wzorowo w każdych warunkach. Niezależnie od tego, czy gramy w strzelankę w mieszkaniu pełnym domowników, czy słuchamy muzyki w autobusie/tramwaju/samochodzie - SteelSeries Siberia 350 spełniają swoją rolę.

Jeśli chcemy cieszyć się bardzo wysoką jakością, jaką charakteryzują się SteelSeries Siberia 350, musimy przygotować się na niemały wydatek. Za słuchawki trzeba zapłacić bowiem aż 499 zł. Jednak uwierzcie nam na słowo, że za tę kwotę otrzymacie tak dobry headset, że nie pożałujecie ani jednego wydanego nań grosza.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje