Reklama

Nowa wersja kontrolera Xbox One pozwoli pływać w wodzie

​Przedstawiciele Microsoftu stworzyli nową wersję pada dla konsoli Xbox One. Problem tylko w tym, że urządzenie nie służy do grania, a do... pływania w basenie.

Australijski oddział giganta z Redmond przygotował dla tamtejszych graczy niespodziankę. Zorganizowano konkurs, w którym można wygrać dmuchaną wersję kontrolera, która przeznaczona jest głównie do opalania na plaży czy pływania w wodzie.

Gadżet powinien przydać się mieszkańcom kraju kangurów, którzy przy okazji są miłośnikami wirtualnej rozrywki. O ile w naszej części globu panuje zimowa aura, na drugim krańcu planety trwa lato z wysokimi temperaturami.

Dmuchana wersja kontrolera nie jest pierwszym nietypowym projektem przygotowanym przez koncern Microsoft. Na przykład w ubiegłym roku do sprzedaży trafił kombinezon oznaczony logo konsolą Xbox One.

Reklama

Nie wiadomo na razie czy pad pojawi się kiedykolwiek w krajach innych niż Australia. Póki co, możemy obejrzeć szereg zdjęć gadżetu - oraz krystalicznie czystej wody - które opublikowała redakcja portalu Press-Start (TUTAJ).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy