MSI wprowadza na rynek nowe komputery MAG Infinite S3. Core 13. gen i RTX 4070

MSI podzielił się z nami informacją odnośnie dopiero co wprowadzonych, zupełnie nowych zestawów komputerowych MAG Infinite S3.

Dowiedzieliśmy się, że wprowadza również na rynek nowe, gotowe zestawy komputerowe wyposażone w niemal topowe podzespoły, a dokładnie procesory Intel Core 13. generacji oraz karty graficzne GeForce RTX 4000, a dokładnie GeForce’a RTX 4070, który wspiera najnowsze nowinki technologiczne - w tym funkcję generowania klatek DLSS 3 Frame Generation.

MSI MAG Infinite S3 - specyfikacja

Komputer jest zatem skierowany do bardziej wymagających użytkowników - zarówno graczy, jak i profesjonalistów. Obu tym grupom pomoże zapewne procesor nowej generacji Intel Core i7-13700F, który względem poprzednika przynosi zdecydowany wzrost wydajności wielowątkowej i wielozadaniowości. Taki poziom dostarcza również karta graficzna GeForce RTX 4070. Bazująca na architekturze Ada Lovelace spełni oczekiwania nie tylko w najnowszych i najbardziej wymagających grach wideo, ale również przy wykonywaniu zadań w aplikacjach użytkowych. DLSS 3 wraz z NVIDIA Reflex czuwać będzie nad poprawą płynności, a sprzętowy dekoder/enkoder AV1 nad bezkompromisową jakością przesyłanego lub/i nagrywanego lokalnie obrazu.

Reklama

Komputery MAG Infinite S3 można nabyć w kilku konfiguracjach sprzętowych, ale oczywiście nie zabrakło również najnowszego standardu pamięci RAM - DDR5. Na wydajność można liczyć również w przypadku pamięci masowej, a wszystko przez dysk SSD bazujący na interfejsie M.2 PCIe 3.0, oferujący prędkość na poziomie nawet 3300 MB/s.

Specyfikacja MSI MAG Infinite S3:

  • Procesor: aż do modelu Intel Core i7-13700
  • Karta graficzna: aż do modelu NVIDIA GeForce RTX 4070    
  • Pamięć RAM: 2x DDR4-3200 (do 64 GB) lub 2x DDR5-4800 (do 64 GB)
  • Dyski: 1x M.2 PCIe 3.0 x4, 2x SATA 2,5", 1x SATA 3,5"
  • Wymiary: 174 x 447 x 407 mm
  • System operacyjny: Windows 11         

Najnowsza wersja komputera stacjonarnego MAG Infinite S3 korzysta z dobrodziejstw obudowy wspierającej pełne podświetlenie RGB, co ma dodatkowo podkreślić gamingowy charakter całego zestawu. Na boku dodatkowo znalazło się miejsce dla okna wykonanego z hartowanego szkła, dzięki któremu starannie dobrane podzespoły można wyeksponować i podziwiać zarówno w trakcie pracy, jak i rozrywki. Warto dodać, że liczne otwory wentylacyjne zadbają w tym czasie o jak najlepszą cyrkulację powietrza i dzięki nim łatwiej będzie utrzymać niską temperaturę zainstalowanych w środku komponentów.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: MSI

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy