Logitech G Fits - dokanałowe słuchawki zaskakujące jakością i... wysoką ceną

​G FITS to słuchawki dokanałowe, które Logitech stworzył przede wszystkim z myślą o graczach. Co to dokładnie oznacza?

Słuchawki Logitech G FITS są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i czarnym. Wersja biała posiada błękitne wnętrze etui, natomiast czarna - żółte. Etui ładujące wykonane jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o matowym wykończeniu, podobnie jak same słuchawki.

Kluczową cechą Logitech G FITS jest autorska technologia Lightform, która pozwala na dopasowanie silikonowych nakładek do ucha użytkownika w taki sposób, aby izolowały nas całkowicie od otoczenia. Wystarczy przejść przez krótki proces, podczas którego silikon pod wpływem ciepłego światła będzie rozszerzał się i dostosowywał do naszych małżowin usznych.

Reklama

Kolejnym dużym atutem słuchawek Logitech G FITS jest możliwość błyskawicznego przełączania się między urządzeniami (np. między smartfonem a komputerem) dzięki technologii Lightspeed. Aby zmienić źródło dźwięku, wystarczy stuknąć trzy razy w prawą słuchawkę. Aby skorzystać z tej funkcji na komputerze, należy zainstalować aplikację Logitech G HUB i sparować słuchawki z dołączonym odbiornikiem Lightspeed.

Jakość dźwięku generowanego przez Logitech G FITS jest naprawdę zadowalająca. Brzmienie jest czyste i klarowne, a 10 mm przetworniki zapewniają dobre pasmo basowe, które nie jednocześnie nie dominuje pozostałych tonów. Dostępny w aplikacji equalizer pozwala na dopasowanie brzmienia do własnych preferencji i ulubionego gatunku muzyki. Słuchawki radzą sobie świetnie zarówno z muzyką, jak i dźwiękiem z gier czy filmów. Śmiało możecie je wykorzystać nie tylko do zabawy offline, ale i do rozgrywki przez sieć.

To także zasługa wbudowanych mikrofonów, które dorównują jakością słuchawkom. Podczas rozmów głos jest dobrze oddzielany od hałasu otoczenia, co pozwala na komfortowe prowadzenie rozmów, nawet w głośnych miejscach. Dźwięk przekazywany przez mikrofony jest naturalny i zrozumiały. Jak pewnie się domyślacie, przydaje się to zarówno podczas współpracy w kooperacyjnych strzelankach, jak i w trakcie rozmów telefonicznych.

Aplikacja Logitech G HUB pozwala na zarządzanie sprzętami Logitech, aktualizowanie oprogramowania oraz przypisywanie profili sprzętowych. W przypadku słuchawek Logitech G FITS, możliwości są nieco ograniczone w porównaniu z aplikacją mobilną. Aplikacja umożliwia sprawdzenie stanu naładowania słuchawek, rodzaju połączenia oraz wybranych na smartfonie funkcji.

Logitech Logitech G FITS to innowacyjne, dobrze zaprojektowane słuchawki dokanałowe, które oferuje świetną jakość dźwięku i wiele zaawansowanych funkcji. Jedyną poważną wadą tego modelu jest... jego cena, przekraczająca 1000 złotych.

Logitech G FITS to świetna propozycja dla osób, które poszukują zaawansowanych i wygodnych słuchawek bezprzewodowych. Powinniście docenić nie tylko jakość dźwięku oraz mikrofonów, ale także technologię dopasowania do ucha, błyskawiczne przełączanie między źródłami dźwięku czy equalizer. To produkt z naprawdę wysokiej półki.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Logitech

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy