Reklama

Hyperbook – laptopy z technologią NVIDIA G-Sync

​Pierwszego dnia targów Computex (Taipei), NVIDIA ogłosiła wprowadzenie technologii NVIDIA G-Sync do laptopów. Hyperbook jest pierwszą marką w Polsce, która wprowadza je do sprzedaży.

Po wielu latach prac nad nową technologią, NVIDIA ogłosiła powstanie G-Sync - rozwiązania, które synchronizuje częstotliwość odświeżania ekranu z prędkością renderowania karty graficznej. Dzięki tej technologii obraz jest bardziej płynny, a sceny doczytują się znacznie szybciej.

NVIDIA G-Sync to rozwiązanie dla graczy. Teraz, ta sama technologia trafia do laptopów Hyperbook, aby grało się jeszcze lepiej, wygodniej, szybciej, płynniej. G-Sync w laptopach Hyperbook to nowa jakość mobilnej rozrywki.

Już od dzisiaj laptopy z technologią NVIDIA G-Sync dostępne są w sklepie internetowym producenta. Dodatkowo, od 8 czerwca będzie można je obejrzeć w warszawskim biurze znajdującym się w Centrum Handlowym Atrium Promenada.

Reklama

W Hyperbook.pl dostępne są już dwa modele: Hyperbook X15-G oraz Hyperbook X-17G. Seria X do tej pory słynęła z możliwości zamontowania w niej procesorów desktopowych, ale od dziś wspiera ona również najnowsze rozwiązanie NVIDIA.

Hyperbook X17-G z ekranem Full HD IPS dostępny jest już od 6299 złotych brutto, natomiast Hyperbook X15-G z doskonałym ekranem 4K można kupić już za 6669 złotych brutto.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy