Hearthstone: Nowy dodatek nadchodzi

Kilka tygodni temu do zachodnich redakcji przyszły listy (wypisane na czerpanym pergaminie!), które to listy zawierały (niezbyt) subtelną zapowiedź dodatku do Hearthstone'a. Blizzard jest już gotowy, by zagrać w otwarte karty.

Ostatnia informacja prasowa firmy Blizzard zapowiedziała "tryumfalny debiut" dodatku Wielki Turniej.

"Na Wielki Turniej, aby walczyć o sławę i chwałę, przybędą wszelakiej maści rycerze z całego świata! Dawno temu członkowie Krucjaty Argentu zorganizowali ten turniej, aby wyłaniać w nim bohaterów zdolnych stawić czoło największym złoczyńcom w Azeroth, jednak dziś Zamarznięta Północ jest mniej niebezpieczna (i nieco cieplejsza), więc Wielki Turniej zyskał atmosferę dobrej zabawy! Ogry, piraci, smoki, a nawet murloki wysyłają swych najlepszych rycerzy, gotowych stanąć w szranki i pokazać, na co ich stać - a wszystko to w imię dobrej zabawy!" - informuje Blizzard.

Reklama

Gra zyska 132 nowe karty, pojawi się mechanika "inspiracji" (jeśli na stole jest postać legitymująca się wspomnianą inspiracją, użycie przez bohatera mocy specjalnej wywoła jakiś dodatkowy efekt), nowa plansza do gry, nowe nagrody na arenie i w ogóle.

Dodatek zadebiutuje już w sierpniu, ale jeśli chcecie wyprzedzić resztę, to już od przyszłego tygodnia możecie zyskać (a dokładniej: kupić za 45 euro) zestaw 50 pakietów nowych kart.

Karty zobaczymy i wykorzystamy dopiero po oficjalnej premierze dodatku.

Czujecie się zainspirowani by "stanąć w szranki i pokazać, na co Was stać"? Jeśli wciąż nie - być może przekona Was krótka, filmowa prezentacja.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: HearthStone: Heroes of Warcraft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama