Reklama

Genesis SX77 - test

​Jeśli spędzasz dużo czasu, grając w gry, powinieneś koniecznie rozważyć zakup przeznaczonego do tego fotela. Świetnym wyborem będzie na przykład opisywany niżej model Genesis SX77.

Zacznijmy od tego, że Genesis SX77 prezentuje się naprawdę efektownie. To zasługa zarówno wykorzystanych kolorów - czarnego oraz czerwonego (dostępna jest także wersja czarno-błękitna, znacznie spokojniejsza) - jak i futurystycznego kształtu.

Jednak ów kształt to nie tylko efekt wizualny, ale również znakomite właściwości i odczucia z siedzenia w tym fotelu. Gdy już go złożymy (co wcale nie jest takie proste, jak może się z początku wydawać!) i w nim usiądziemy, w głowie pojawia się myśl: "mógłbym tak siedzieć cały dzień!".

Reklama

Genesis SX77 został wykonany częściowo ze skaju, który nadaje mu bardziej elegancki wygląd, a częściowo (mówimy o siedzisku oraz oparciu) z matowej tkaniny, gwarantującej, że podczas upalnych dni nie będziemy się do tego fotela przyklejać.

Konstrukcja tego modelu bardzo dobrze otula ciało i sprawia, że czujemy się komfortowo nawet po kilku godzinach grania (czy robienia na nim czegokolwiek innego, bo przecież można go wykorzystać także do oglądania filmów czy do pracy biurowej).

Oparcie fotela odchyla się, pozwalając w mgnieniu oka przekształcić Genesis SX77 w miejsce do relaksu. Warto nadmienić, że możemy na nim zamontować także dwie dodatkowe poduszki - jedną pod głową, a drugi pod wybrany fragment pleców (niezwykle przydatne rozwiązanie). Świetnym elementem Genesis SX77 są podłokietniki. Po pierwsze - wykonano je z miękkiego materiału (co jest raczej rzadkością w przypadku foteli do grania), a po drugie - pozwolono nam regulować ich wysokość i kąt nachylenia.

Genesis SX77 to fotel nie tylko bardzo wygodny, ale także bardzo solidny. Jego konstrukcja jest masywna i sprawia wrażenie takiej, która wytrzyma długie lata. Żywotność krzesła powinno wydłużyć także wykonanie jego ramy z metalu. Co ważne, fotel trudno zanieczyścić, pomimo że nie został on w całości wykonany ze śliskiego materiału. Nie musisz się obawiać, że przetrzesz go szybko w którymś miejscu albo zabrudzisz okruszkami z jedzonej przed komputerem kanapki. Plamy także nie powinny być problemem - Genesis SX77 można sprawnie czyścić przy użyciu wilgotnej szmatki.

To tyle, jeśli idzie o nasze wrażenia z testów Genesis SX77. Według nas to znakomity fotel, który pozwala cieszyć się grami bez jakiegokolwiek dyskomfortu nawet podczas dłuższych sesji, dodatkowo odznaczający się świetnym, nowoczesnym designem. Co prawda jego cena nie jest niska (800 złotych), ale trzeba pamiętać, że to zakup na dobrych kilka lat, a może i dłużej.

Na koniec podajemy szereg danych technicznych dotyczących Genesis SX77:

  • materiał: skóra ekologiczna oraz nylon
  • konstrukcja: metalowa rama
  • podnośnik gazowy: 4 klasy
  • regulacja wysokości siedziska (8-10 cm)
  • regulacja wysokości podpórek dla rąk
  • regulacja kąta nachylenia
  • tryb bujania
  • maksymalne obciążenie: 150 kilogramów
  • kolor: czerwono-czarny lub błękitno-czarny
Dowiedz się więcej na temat: Genesis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje