AVerMedia zaprasza na TwitchCon Europe 2019

​AVerMedia przedstawi pełną paletę rozwiązań do transmisji gier i wideo podczas TwitchCon Europe 2019. Zobaczymy m.in. karty do nagrywania i przesyłania strumieniowego HDR 4K i nową kamerę internetową.

AVerMedia jest producentem urządzeń wybieranych m.in. przez twórców internetowych, dlatego nie powinno nikogo dziwić, że tajwańska firma pojawi się na targach organizowanych przez jedną z największych platform wideo w internecie: Twitch. Podczas TwitchCon Europe 2019, wydarzeniu poświęconemu streamowaniu treści wideo, które odbędzie się w CityCube w Berlinie w dniach od 13 do 14 kwietnia AVerMedia szykuje zestaw nowości. 

Wśród urządzeń, jakie zobaczymy na stoisku producenta pojawi się m.in. wideo-grabber LIVE GAMER 4K (GC573) czyli karta PCIe służąca do przechwytywania treści wideo w rozdzielczości 4K z szybkością do 60 klatek na sekundę i to przy aktywnym HDR. To oczywiście produkt dla najbardziej wymagających posiadaczy komputerów stacjonarnych.

Reklama

Dla osób także oczekujących wysokiej jakości, ale korzystających z komputerów przenośnych, AVerMedia przewidziała model LIVE GAMER ULTRA (GC553) korzystający z interfejsu USB 3.1 Typu C. Urządzenie jest w stanie przechwytywać wideo w rozdzielczości 4K z prędkością 30 klatek na sekundę.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama