Sony opatentowało przystawkę do PS3, która rzekomo będzie uruchamiać gry z PS2. Informacje na ten temat są na razie dość skromne - użytkownicy jednego z japońskich forów elektronicznych odkryli, że Sony złożyło wniosek patentowy na zewnętrze urządzenie, które po podłączeniu do PS3, pozwala uruchomić na dowolnym modelu każdą grę z PS2.
Przystawka wyposażona jest we własny napęd DVD i procesor zajmujący się przetwarzaniem danych, oraz oddzielne procesory do dźwięku i grafiki - kto wie, czy to po prostu nie uproszczona wersja PS2, która wysyła do PS3 tylko odpowiednio przygotowany obraz.
Ciekawe, choć... przydałoby się dużo bardziej dwa-trzy lata temu.
CDA
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?








