Reklama

LEGO Princess Peach na nowym zwiastunie

​Krótki film przedstawia nową minifigurkę LEGO Princess Peach oraz prezentuje zestaw, który ukaże się jeszcze latem.

Crossover LEGO i Super Mario okazał się strzałem w dziesiątkę. Fani obu marek mogą przebierać w malutkich zestawach, zawierających pojedyncze postacie z gry Nintendo lub sięgać po pełne zestawy, oferujące całe plansze, gotowe do interaktywnej zabawy. Nic dziwnego więc, że współpraca kwitnie, a jej owocem będzie zestaw z zamkiem i figurką księżniczki Peach.

O nowych zestawach rozszerzających uniwersum Super Mario LEGO mogliśmy usłyszeć już w marcu. Teraz możemy nareszcie przyjrzeć się materiałowi wideo, który prezentuje zamek księżniczki Peach, jej figurkę, minifigurkę Toadette i Ludwiga.

Reklama

Podobnie, jak w przypadku figurki Mario, księżniczka Peach także będzie miała wbudowany głośniczek, ekranik i całkiem bogatą mimikę. Bardzo dobre wrażenie robi też sam zamek. Twórcy zadbali o szereg detali, jak chociażby sala tronowa, czy okolica, nawiązująca do Yoshiego.

Ciągle rosnąca kolekcja LEGO Super Mario

Kolekcjonerzy mogą otwierać portfele. Zestaw dostępny jest w przedsprzedaży już teraz, a na półki sklepowe trafi 1 sierpnia. Będzie to już drugi zestaw wydany w tym roku. Pierwszym było rozszerzenie Luigi’s Mansion, które można kupić od stycznia.

Wydaje się, że LEGO i Nintendo dopiero zaczynają się rozkręcać i kolejne kwartały będą przynosić nowe zestawy i elementy rozszerzające to klockowe uniwersum. Najbardziej zdeterminowani fani będą mogli zapewne niedługo odtworzyć wiele przygód swoich ulubionych postaci ze świata Super Mario.

Do tej pory wydanych zostało aż 17 zestawów i chociaż każdy pozwala na samodzielną zabawę, to największa moc tej zabawki drzemie w ciągłym poszerzaniu kolekcji, świata i możliwości rozgrywki, jakie daje LEGO.

Za sukcesem LEGO Super Mario kryją się dwie rzeczy - pierwszą jest siła obu marek, drugą to, w jaki sposób zabawka łączy wirtualną zabawę z fizycznymi, mającymi już niemal 90 lat na karku klockami.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy