​Zobaczcie nowy zwiastun dla Warhammera 40,000: Darktide!

Nowa, co-opowa strzelanka, osadzona w świecie Warhammera, już wkrótce pojawi się na Steam, w Microsoft Store oraz Game Passie.

Zakończył się etap składania pre orderów na Warhammera 40,000: Darktide, a już dziś gra pojawi się w wersji na PC. Dzisiejszy dzień to także premiera kolejnego zwiastuna gry, w którym możemy zobaczyć Odrzuconych, zatrudnionych przez Imperium by pomogli im w wyeliminowaniu sił Chaosu. Są to dosłownie całe hordy Odrzuconych, przez które będziemy musieli niekiedy dosłownie wyrąbywać sobie drogę naprzód. A do tego będzie mrocznie i brutalnie. Sami zobaczcie:

Reklama

W grze dostępne będą cztery klasy - Zealoci, Veterani, Ogryni oraz Psykerzy. Każda dysponuje innym stylem gry, bronią oraz podklasami, które pomagają im w walce. Mogą to być na przykład snajperzy i ich zdolność zadawania dodatkowych obrażeń przy strzałach w głowę, albo Skullbreakerzy, dysponujący większą mocą obrażeń przy walce wręcz. W miarę postępów w grze nasza postać może awansować, zdobywając coraz to lepszy sprzęt.

Wciąż czekamy na rozwinięty crafting

Dostępny jest też crafting, choć w nieco ograniczonym zakresie. Na początku, gracze będą mogli wykonywać Konsekrację, która wzmocni ich sprzęt i doda losowe błogosławieństwo lub perk. Przemierzając świat gry, będzie mogli zbierać materiały niezbędne do tworzenia nowych elementów ekwipunku i oręża, jednak będą to materiały podstawowe - natomiast te bardziej rzadkie będą wymagały gry na wyższych poziomach trudności. W grudniu ma się pojawić aktualizacja, która pozwoli na większy zakres craftingu.

Gra zmierza również na nowe konsole Xbox, aczkolwiek data premiery tej wersji nie została jeszcze oficjalnie podana.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy